Koncerty

Czwartek

19:30 – Grupa Obrzędowa Złoty Róg – mała scena

20:00Daj Ognia – duża scena

22:00Czarny Bez – duża scena

23:30 Gordiy Starukh – duża scena

00:30Łapserdaki – stodoła

Piątek

17:00 – Złoty Róg – stodoła

17:30 – Rockoko – stodoła

17:30Wesele Jaworowskie – mała scena

18:30 – Galicjanki z Roztocza – duża scena

19:00 – Kukaj Kukawko Kapela Towarzyska Do Tańca – duża scena

21:00 Tęgie Chłopy – duża scena

23:00 – Chrust – duża scena

00:15 – Teatr Ognia

00:30 – Joryj Kłoc – duża scena

Sobota

11:00 – Koncert akustyczny Rockoko i rozmowa o stanie ukraińskiej kultury z Bohdanem Tykholozem – odbędzie się w cerkwi

17:00 – Kuba Blokesz – mała scena

17:00 – Złoty Róg – stodoła

18:00 – Paprykalaba – stodoła

19:00 – Kapela Brodów – duża scena

20:45 – Tandirindum – duża scena

22:30 – Percival – duża scena

00:15 – Nicponie – duża scena

01:30 – DJ Krzaku – stodoła

Niedziela

10:00 – Stokrotki z Cewkowa – stodoła

11:00 – Niezapominajki – stodoła

12:00 – Paprykalaba – stodoła

 

WERSJA UKRAIŃSKA

Четвер

19:30 – Гурт “Obrzędowa Złoty Róg” – мала сцена

20:00 – Гурт “Daj Ognia” – велика сцена

22:00 – Гурт “Czarny Bez” – велика сцена

23:30 – Гурт “Gordiy Starukh” – велика сцена

00:30 – Гурт “Łapserdaki” – сарай

П’ятниця

17:00 – Гурт “Złoty Róg” – сарай

17:30 – Гурт “Rockoko” – сарай

17:30 – Гурт “Wesele Jaworowskie” – мала сцена

18:30 – Гурт “Galicjanki z Roztocza” – велика сцена

19:00 – Гурт “Kukaj Kukawko Kapela Towarzyska Do Tańca” – велика сцена

21:00 – Гурт “Tęgie Chłopy” – велика сцена

23:00 – Гурт “Chrust” – велика сцена

00:15 – Teatr Ognia

00:30 – Гурт “Joryj Kłoc” – велика сцена

Субота

11:00 – В церкві відбудеться акустичний концерт Rockoko та розмова про стан української культури з Богданом Тихолозом

17:00 – Гурт “Kuba Blokesz” – мала сцена

17:00 – Гурт “Złoty Róg” – сарай

18:00 – Гурт “Paprykalaba” – сарай

19:00 – Гурт “Kapela Brodów” – велика сцена

20:45 – Гурт “Tandirindum” – велика сцена

22:30 – Гурт “Percival” – велика сцена

00:15 – Гурт “Nicponie” – велика сцена

01:30 – “DJ Krzaku” – сарай

Неділя

10:00 – Гурт “Stokrotki z Cewkowa” – сарай

11:00 – Гурт “Niezapominajki” – сарай

12:00 – Гурт “Paprykalaba” – сарай