Warsztaty

Czwartek

☝️ Kliknij nazwę dnia powyżej, aby wejść do szczegółowej rozpiski warsztatów

Mała scena

18.30 – 19.30 – Zioła w Tradycjach Ludowych

Wiata Warsztatowa

18.00 – 18.45 – Makramowe Boho i Ethno Kolczyki

Przestrzeń do tańca

17.00 – 18.00 – Śpiew do Tańca – prowadzi Kasia Chodoń

Piątek

☝️ Kliknij nazwę dnia powyżej, aby wejść do szczegółowej rozpiski warsztatów

Mała scena

10.00 – 11.30 – Psychodietetyka
12.00 – 14.00 – Moda EkoLudowa
14.30 – 15.30 – Historia w kawałkach – dla poszukiwaczy
17.00 – 18.00 – Zioła w Tradycjach Ludowych

Wiata Warsztatowa

10.00 – 11.00 – Pamiętnik z Folkowiska – dla dzieci
15.30 – 16.15 – Makramowe Boho i Ethno Kolczyki
16.30 – 18.00 – Pamiętnik z Folkowiska – szyty notes

Stodoła

10.00 – 10.45 – Ziołowe maseczki do Twarzy
11.00 – 12.00 – Ocet Żywy
13.00 – 14.00 – Warsztaty tańca

Lapidarium

16.00 – 17.35 – Warzywna orkiestra Paprykalaba

Strefa Warsztatów – Namiot 1

10.00 – 11.00 – Naturalnie na Drewnia
11.30 – 13.00 – Makramowa Bransoletka
13.30 – 15.30 – Upleć sobie koszyk!
16.00 – 18.00 – Malarstwo na Drewnie

Strefa Warsztatów – Namiot 2

10.00 – 11.30 – Szycie sakiewki Średniowiecznej
12.30 – 13.30 – Budowa Fujarek z PCV
14.00 – 15.00 – Nie tylko o chmielu – oczepinowe

Przestrzeń do tańca

10:00 – 12:00 – spoTkania w ruchu na Folkowisku

W innych miejscach odbędą się

Warsztaty Kuglarskie – przy ulicy
10.00 – 16.00 – Warsztat pokazowy budowy łódki
10.00 – 18.00 – Strefa Dźwięku dla Dzieci
13.00 – 14.00 – Warsztaty Rozśpiewankowe
14.00 – 19.00 – Kolorowanki dla dzieci
16.00 – 16.40 – Olejki Eteryczne

Ambasada Ukraińska 

10.00 – 11.00 – Zabawka Jaworowska / Яворівська іграшка коник / DZIECI
11.00 – 12.00 – Serca z siana / Сердечко із сіна / DZIECI
12.00 – 13.00 – Pamiątka „lalka motanka” / Сувенір «лялька мотанка» / DZIECI
13.00 – 14.00 – Bransoletki patriotyczne / Патріотичний браслет із стрічок / BEZ OGRANICZEŃ
14.00 – 15.00 – Zabawka Jaworowska / Яворівська іграшка коник / DOROŚLI
15.00 – 16.00 – Serca z siana / Сердечко із сіна / DOROŚLI
16.00 – 17.00 – Pamiątka „lalka motanka” / Сувенір «лялька мотанка» / DOROŚLI

Sobota

☝️ Kliknij nazwę dnia powyżej, aby wejść do szczegółowej rozpiski warsztatów

Mała scena

10.30 – 11.45 – Warsztaty języka migowego (PJM)
12.00 – 13.00 – Warsztaty śpiewu / warsztaty instrumentalne
13.00 – 14.00 – Historia w kawałkach – dla poszukiwaczy
18.00 – 19.00 – Zioła w Tradycjach Ludowych

Wiata Warsztatowa

10.00 – 11.00 – Pamiętnik z Folkowiska – dla dzieci
16.30 – 18.00 – Pamiętnik z Folkowiska – szyty notes

Stodoła

10.00 – 10.45 – Ziołowe maseczki do Twarzy
11.00 – 12.00 – Ocet Żywy

Strefa Warsztatów – Namiot 1

10.00 – 11.00 – Naturalnie na Drewnia
11.30 – 13.00 – EkoMyjka
13.30 – 15.30 – Zrób sobie kwietnik!
16.00 – 18.00 – Malarstwo na Drewnie

Strefa Warsztatów – Namiot 2

10.00 – 12.00 – Robimy Łyżki!
12.30 – 14.00 – Dźwięki z korzenia
14.30 – 15.30 – Budowa Fujarek z PCV
16.00 – 19.00 – Motanki

Inne miejsca

10.00 – 18.00 – Strefa Dźwięku dla Dzieci
10.00 – 16.00 – Warsztat pokazowy z budowy łódki
10.00 – 11.00 – Warsztaty Ceramiczne
11.30 – 12.30 – Warsztaty Ceramiczne
Warsztaty Kuglarskie
14.00 – 19.00 – Kolorowanki dla dzieci
16.00 – 16.30 – Składy kosmetyków – jak czytać

Niedziela

☝️ Kliknij nazwę dnia powyżej, aby wejść do szczegółowej rozpiski warsztatów

Namioty warsztatowe

10.00 – 12.00 – Robimy Łyżki!
11.30 – 13.00 – Dźwięki z korzenia

 

СЕМIНАРИ 

ЧЕТВЕР

Натисніть на назву дня вище, аби отримати доступ до детального розкладу семінару

Мала сцена

18.30 – 19.30 – Трави в народних традиціях

Zioła w Tradycjach Ludowych

Укриття майстері

18.00 – 18.45 – Бохо та етно сережки макраме

Простір для танців

17.00 – 18.00 – Співаю і танцюю – керівник Кася Ходонь

П’ятниця

Натисніть на назву дня вище, аби отримати доступ до детального розкладу семінару

Мала сцена

10.00 – 11.30 – Психодієта

12.00 – 14.00 – ЕкоМода

14.30 – 15.30 – Історія по шматках – для шукачів

17.00 – 18.00 – Трави в народних традиціях

Майстерня

10.00 – 11.00 – Щоденник з Фольковіско – для дітей

15.30 – 16.15 – Макраме Бохо та Етно Сережки

16.30 – 18.00 – Щоденник з Фольковіско – шитий блокнот

Сарай

10.00 – 10.45 – Трав’яні маски для обличчя

11.00 – 12.00 – Живий оцет

13.00 – 14.00 – Танцювальні майстер-класи

Лапідарій

16.00 – 17.35 – Оркестр “Paprykalaba”

Зона Майстерні – Намет 1

10.00 – 11.00 – Натурально на дереві

11.30 – 13.00 – Браслет “Макраме”

13.30 – 15.30 – Зробити кошик!

16.00 – 18.00 – Розпис по дереву

Зона Майстерні – Намет 2

10.00 – 11.30 – Пошиття середньовічного гаманця

12.30 – 13.30 – Конструкція ПВХ труб

14.00 – 15.00 – Не тільки про хміль

Простір для танців

10:00 – 12:00 – зустрічі в русі у Фолковіско

Вони будуть проходити в іншому місці

Майстерні жонглювання – на вулиці

10.00 – 16.00 – Демонстраційний практикум з побудови човна

10.00 – 18.00 – Звукова зона для дітей

13.00 – 14.00 – Майстер-класи зі співу

14.00 – 19.00 – Розмальовки для дітей

16.00 – 16.40 – Ефірні масла

Посольство України

10.00 – 11.00 – Zabawka Jaworowska / Яворівська іграшка коник / DZIECI

11.00 – 12.00 – Serca z siana / Сердечко із сіна / DZIECI

12.00 – 13.00 – Pamiątka „lalka motanka” / Сувенір «лялька мотанка» / DZIECI

13.00 – 14.00 – Bransoletki patriotyczne / Патріотичний браслет із стрічок / BEZ OGRANICZEŃ

14.00 – 15.00 – Zabawka Jaworowska / Яворівська іграшка коник / DOROŚLI

15.00 – 16.00 – Serca z siana / Сердечко із сіна / DOROŚLI

16.00 – 17.00 – Pamiątka „lalka motanka” / Сувенір «лялька мотанка» / DOROŚLI

Субота

Мала сцена

10.30 – 11.45 – Майстер-класи жестової мови (PJM)

12.00 – 13.00 – Майстер-класи зі співу / інструментальні майстер-класи

13.00 – 14.00 – Історія по шматках – для шукачів

18.00 – 19.00 – Трави в народних традиціях

Майстерня

10.00 – 11.00 – Щоденник з Фольковіско – для дітей

16.30 – 18.00 – Щоденник з Фольковіско – шитий зошит

Сарай

10.00 – 10.45 – Трав’яні маски для обличчя

11.00 – 12.00 – Живий оцет

Зона Майстерні – Намет 1

10.00 – 11.00 – Природно на дереві

11.30 – 13.00 – ЕкоПрання

13.30 – 15.30 – Зробіть собі клумбу!

16.00 – 18.00 – Розпис по дереву

Зона Майстерні – Намет 2

10.00 – 12.00 – Робимо ложки!

12.30 – 14.00 – Корінні звуки

14.30 – 15.30 – Конструкція ПВХ труб

16.00 – 19.00 – Мотанки

Різні місця

10.00 – 18.00 – Звукова зона для дітей

10.00 – 16.00 – Показовий практикум з будівництва човна

10.00 – 11.00 – Керамічні майстерні

11.30 – 12.30 – Керамічні майстерні

Майстер-класи з жонглювання

14.00 – 19.00 – Розмальовки для дітей

16.00 – 16.30 – Склад косметики – як читати

Неділя

Натисніть на назву дня вище, аби отримати доступ до детального розкладу семінару

Намети майстерні

10.00 – 12.00 – Робимо ложки!

11.30 – 13.00 – Корінні звуки